
Автохолодильник із компресором Elegant EL 150 102 598х320х335 мм, ємність 20,7 л
11 484 ₴
- В наявності
- Код: 111562
Переносний компресорний холодильник Elegant із функцією Smart Control – ваш мобільний сервіс комфорту для подорожей, кемпінгу та активного відпочинку, який забезпечує свіжість продуктів у будь-яких умовах.
Високоефективний компресор забезпечує стабільну роботу і швидке охолодження до -20℃, навіть у найспекотніші дні. Завдяки вбудованим зручним ручкам, його легко транспортувати, що робить модель ідеальною для кемпінгу, пікніків та подорожей.
Особливості моделі EL 150 102:
- Керування температурою та режимами холодильника через смартфон за допомогою Bluetooth
- Лоток для приготування льоду — для максимального комфорту у спекотні дні.
- Кришка фіксується ланцюгом — зручно у використанні під час руху.
- Внутрішнє LED-освітлення для зручності у темний час доби.
- Внутрішній зливний клапан для легкого очищення холодильника.
- LED-дисплей для налаштування температури та відображення стану батареї.
- USB-порт 5V/1A для зарядки мобільних пристроїв.
Холодильник не містить фреону і має відмінну теплоізоляцію, що робить його екологічно чистим і енергоефективним. Низький рівень шуму (<45 дБ) дозволяє використовувати його навіть уночі, не створюючи дискомфорту. Триступенева система захисту батареї запобігає розрядженню акумулятора автомобіля. Режим швидкого охолодження дозволяє оперативно знизити температуру для швидкого охолодження продуктів, а режим енергозбереження підтримує холод з мінімальним енергоспоживанням після досягнення потрібної температури.
Завдяки універсальному живленню холодильники Elegant забезпечують мобільність, надійність і збереження свіжості продуктів у будь-яких умовах:
- ідеально підходить для автомобільних подорожей, кемпінгу, пікніків і пляжного відпочинку, риболовлі чи полювання.
- як додатковий холодильник для сезонного використання або під час великих свят
- для зберігання продуктів/напоїв для персоналу у магазині чи офісі.
- для перевезення та зберігання готових страв із підтримкою потрібного температурного режиму при послугах кейтерингу
- надійна підтримка стабільної температури під час транспортування лікарських засобів
| Характеристики продукту | |
| Діапазон налаштування температури | -20 ~ 20℃ |
| Кліматичний клас | T/ST/N |
| Місткість | 20.7л |
| Напруга | DC 12/24V AC 100-240V (з використанням спеціального адаптера) |
| Розмір | 598*320*335 мм |
| Потужність | 60 Вт |
| Рівень гучності | <45дБ |
| Вага | 11 кг / 24,3 футів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Автохолодильники |
| Тип холодильника | Компресійний |
- Ціна: 11 484 ₴









