
Вентилятор 12V 4" Elegant 101 553
293 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 109519
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сферичні автомобільні вентилятори Elegant - справжня знахідка для тих, хто цінує свій простір та комфорт. Невеликий розмір (діаметр лопастей всього 10,2 см), відчутна потужність, довжина шнура до прикурювача та регулювання напрямку повітря 360°дають можливість обрати найкращий кут для направлення повітряного потоку. Вентилятори швидко та легко кріпляться за допомогою двостороннього скотчу в будь-якому місці салону.
- чудово підходить для будь-якої машини без кондиціонера, допоможе пережити навіть найспекотніші дні
- дуже ефективний, зручний і безпечний
- можливо встановлювати будь-де в машині
| Гарантія | 12 місяців від дати продажу |
| Діаметр | 4" (10,2 cм) |
| Запобіжник | 2 А |
| Напруга | 12В |
| Потужність | 5 Вт |
| Рівень гучності | <50 дБ |
| Довжина кабеля живлення | 1,8 м |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Напруга живлення | Дванадцять |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴
