
Тент автомобільний Kegel Mobile Garage SUV L (430-460 см)
2 984,30 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 106583
-
Тент на джип Kegel-Blazusiak Mobile Garage SUV L /5-4122-248-3020
Тент виконаний із дуже міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, яка проходить через капот, дах і багажник, виконана з тришарової водонепроникної мембранної тканини, яка не пропускає воду ззовні, але добре пропускає випаровування, що утворюються під тентом.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого та паропроникного нетканого матеріалу SPUNBOND.
Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкція тенту, забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, запобігаючи утворенню іржі.ЗАСТОСУВАННЯ:
Тент рекомендований для автомобілів з такими габаритами:
Довжина: 430-460 см
Висота: 146-156 см
AUDI Q3
BMW X1, X3 (E83)
DACIA Duster
FORD Kuga, Escape
HONDA CR-V
HYUNDAI Tucson, ix35
JEEP Patriot
KIA Sportage
LAND ROVER Freelander
MAZDA CX-5
MITSUBISHI Outlander
NISSAN X-Trail, Qashqai
RENAULT Koleos
SSANGYONG Korando
SUBARU Forester
SUZUKI Grand Vitara
TOYOTA Rav4, 4Runner
VOLKSWAGEN Tiguan
VOLVO XC60
Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений із водонепроникної мембранної тканини, яка добре пропускає випаровування.
Стійкий до дії УФ-променів
Зхищає від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев і пташиного посліду.
Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно та надійно фіксовано тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин.
Внутрішня частина тенту виготовлена з тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і для тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який є дуже практичним і добре має гарний вигляд.У центрі тенту нанесений напис із зазначенням назви та логотипу компанії-виробника, а також назвою матеріалу, з якого він виготовлений, що дає вам гарантію в автентичності продукції та її високій якості.
Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переду та заду автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) поділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб у належний спосіб зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.56 мм |
| Довжина | 4.6 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1560 |
| Довжина, мм | 4600 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | L |
| Ширина, мм | 1950 |
- Ціна: 2 984,30 ₴



