
Тент автомобільний Kegel Basic Garage Hatchback М2 (380-405 см)
2 059,20 ₴
- В наявності
- Код: 108361
Тент на хетчбек 380-405 см Kegel-Blazusiak Basic Garage Hatchback М2 5-3955-241-3021
Тент серії Basic Garage виконаний із міцного матеріалу високої якості:
Верхня частина тенту, яка проходить через капот, дах і багажник, виконана з багатошарового водонепроникного матеріалу.
Бічні частини виконані з міцного, водостійкого одношарового матеріалу.
Для автомобілів довжиною: 380-405 см
Застосування:
AUDI A2, A1
BMW i3
CHEVROLET Aveo hatchback do 2010 (T200, T250)
CITROEN C3, DS3
DAEWOO Kalos
FIAT Idea, Tipo, Punto Grande, Punto Evo, Punto 2012
FORD Fusion, Aspire, Fiesta (VI, VII) od 2002
HYUNDAI i20
KIA Pride, Rio hatchback od 2005
LADA Kalina
LANCIA Y od 2011
MAZDA 2, 121 hatchback
MITSUBISHI Colt
OPEL Corsa (D) od 2007
PEUGEOT 206, 306, 208, 206 kombi
RENAULT Modus, Clio (III, IV)
ROVER 25, 200 MK III
SCION xA
SEAT Ibiza
SKODA Felicia, Fabia
SUZUKI Swift (IV) od 2011
TOYOTA Urban Cruiser, Yaris (III) od 2012
VOLKSWAGEN Golf II, Polo (IV, V) od 2002
Характеристики та переваги тенту:
Виготовлений із водонепроникного міцного матеріалу.
Стійкий до дії УФ-променів
Зхищає від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів і дерев, листя, соку дерев і пташиного посліду.
Обладнаний шнурком/мотузкою по колу, завдяки чому міцно та надійно фіксовано тент на автомобілі, навіть під час сильних поривів вітру.
Тент захищає ваш автомобіль від точкової корозії, знебарвлення лакофарбового покриття, подряпин.
Відводить вологу (паропроникний) при плюсовій температурі повітря.
Внутрішня частина тенту виготовлена з гладенької тканини, безпечної для лакофарбового покриття автомобіля, вона не залишає подряпин і потертостей.
Призначений як для тимчасового, так і для тривалого використання.
Тент виконаний у сірому кольорі, який є дуже практичним і добре має гарний вигляд.
У центрі тенту нанесений напис із зазначенням назви та логотипу компанії-виробника, що дає вам гарантію в автентичності продукції та її високій якості.
Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переду та заду автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована позаду!) поділіть тент за кузовом. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши її, щоб у належний спосіб зафіксувати тент на автомобілі.
На продукт поширюється 6-місячна гарантія;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.36 мм |
| Довжина | 4050 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1360 |
| Довжина, мм | 4050 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | M |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Ширина, мм | 1480 |
- Ціна: 2 059,20 ₴



