
Тент автомобільний "XL" Kegel Mobil Garage. SUV /5-4123-248-3020
3 223,60 ₴
- В наявності
- Код: 2000998767204
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водостійкий захисний тент на автомобіль Mobile Garage, що пропускає назовні випаровування (далі за текстом «паропропускний»). Має конструкцію, яка може ефективно захистити весь автомобіль. Виготовлений з непромокаючої (до 5 000 мм.рт.ст.) тканини та паропропускаючої мембрани. Стійкий до дії УФ-променів, захищає від дощу, снігу, інею, вітру, пилку квітів та дерев, листя, соків дерев та пташиного посліду. Оснащений шнурком/мотузкою по колу, завдяки якому міцно та надійно фіксується тент на автомобілі навіть при сильних поривах вітру.
Тент захищає Ваш автомобіль від точкової корозії, вицвітання лакофарбового покриття, більшості подряпин. Призначений як тимчасового, так тривалого використання.
Тент виконаний з високоміцного матеріалу високої якості, який характеризується цілою низкою унікальних властивостей. Верхня частина тенту, яка проходить через капот, дах і багажник виконана з тришарової водонепроникної мембранної тканини, яка не пропускає воду з-за, але добре пропускає випари, що утворюються під тентом; бічні частини виконані з важкопромокальної та паропропускаючої тканини: SPUNBOND. Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкції тенту забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, таким чином попереджаючи утворення іржі.
Внутрішня частина тенту виконана з тканини, яка є безпечною для лакофарбового покриття автомобіля і не залишає подряпин і потертостей.
Тент виконаний у сірому кольорі, який є дуже практичним та добре виглядає. По центру тенту нанесено напис із зазначенням назви та логотипу компанії-виробника, а також назвою матеріалу, з якого він зроблений, що дає Вам гарантію у справжності продукції та її високій якості.
Установка: Тент дуже легко та швидко одягати: витягнутий з упаковки тент помістіть на дах Вашого автомобіля. Зорієнтувавши тент щодо переда і зад автомобіля (мотузка для затягування тенту завжди розташована ззаду!) розподіліть тент по кузову. Потім затягніть мотузку по колу внизу, надійно зав'язавши його, щоб належним чином зафіксувати тент на автомобілі.
При виборі тенту необхідно спочатку керуватися формою та довжиною автомобіля. Спочатку візуально порівняйте форму Вашого автомобіля із зображенням на фото. Наступним кроком є замір Вашого автомобіля, особливо звертаючи увагу на його довжину. При виборі тенту необхідно враховувати, що тент повинен бути більшим за довжиною, ніж автомобіль або мати таку ж довжину.
Таблиця розмірів: XL suv off road
AUDI Q5
BMW X5, X3 (F25)
CHEVROLET Orlando, Captiva
CHRYSLER Pacifica
FIAT Freemont
FORD Explorer
HYUNDAI Santa Fe
INFINITI FX35
JEEP Grand Cherokee
KIA Sorento
LAND ROVER Defender, Discovery
MERCEDES GLK
MITSUBISHI Pajero
NISSAN Murano, Pathfinder
SAAB 9-4X, 9-7X
SSANGYONG Kyron, Musso, Rexton @ TATA Safari
TOYOTA Land Cruiser
VOLKSWAGEN Touareg
VOLVO XC60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kegel |
| Висота | 1.6 мм |
| Довжина | 5.1 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1600 |
| Довжина, мм | 5100 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Без кишень |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент із підкладкою |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 223,60 ₴



