
Світлодіодна лампа Winso Led H4 12/24V 6500K 798400
1 633,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 798400
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасні високопродуктивні світлодіодні лампи Winso LED H4 12/24V 60W 6500K 8000Lm CSP Philips Lumileds ZES Chip 798400 (2 шт.) стануть чудовою заміною для класичних галогенних ламп у фарах головного світла легкового та вантажного автотранспорту, з напругою бортової мережі 12В або 24В та типом цоколя H4.
Компактные размеры лампы позволяют установить её даже в самые небольшие фары. Высокая мощность светодиодов 60 Ватт обеспечивают силу светового потока 8000 Лм, что, в совокупности с тепловой температурой 6500 К белый свет с голубым оттенком гарантирует великолепное освещение дорожного полотна, обочины, дорожных знаков и других участников движения для максимально комфортного и безопасного передвижения в темное время суток.
Лампа стає рівно в те саме місце, що і заводська, а діоди розташовані там же, де і нитка розжарювання це виключає необхідність заміни скла фари. Великі алюмінієві радіатори запобігають перегріванню світлодіодів та сприяють їхньому дуже тривалому терміну служби. Також, корпус має захист від попадання вологи та пилу, за рахунок чого лампа продовжує працювати навіть у разі розгерметизації фари.
Заявлений виробником термін експлуатації світлодіодних ламп становить понад 30000 годин, що робить їхнє придбання дуже вигідним.
Компактные размеры лампы позволяют установить её даже в самые небольшие фары. Высокая мощность светодиодов 60 Ватт обеспечивают силу светового потока 8000 Лм, что, в совокупности с тепловой температурой 6500 К белый свет с голубым оттенком гарантирует великолепное освещение дорожного полотна, обочины, дорожных знаков и других участников движения для максимально комфортного и безопасного передвижения в темное время суток.
Лампа стає рівно в те саме місце, що і заводська, а діоди розташовані там же, де і нитка розжарювання це виключає необхідність заміни скла фари. Великі алюмінієві радіатори запобігають перегріванню світлодіодів та сприяють їхньому дуже тривалому терміну служби. Також, корпус має захист від попадання вологи та пилу, за рахунок чого лампа продовжує працювати навіть у разі розгерметизації фари.
Заявлений виробником термін експлуатації світлодіодних ламп становить понад 30000 годин, що робить їхнє придбання дуже вигідним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Напруга живлення | 24 В |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H4 |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | P43t |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Світлодіодні |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові опції | Без додаткових опцій |
| Категорія | Світлодіодні лампи (LED) |
| Підбір по потужності | 60W |
| Світловий потік, lm | 8000 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633,60 ₴



