Сучасні високопродуктивні світлодіодні лампи Winso LED H7 12/24V 60W 6500K 8000Lm CSP Lumileds ZES Chip 798700 стануть чудовою заміною для класичних галогенних ламп у фарах головного світла легкового та вантажного автобусів, з напругою бортової мережі 12В або 24В та типом цоколя H7. Компактні розміри лампи дозволяють встановити її навіть у найменші фари. Висока потужність світлодіодів – 60 Ватт забезпечують силу світлового потоку 8000 Лм, що, разом із тепловою температурою 6500 К – біле світло з блакитним відтінком – гарантує чудове освітлення дорожнього полотна, узбіччя, дорожніх знаків та інших учасників руху для максимально комфортного та безпечного пересування. темний час доби. Лампа стає рівно в те саме місце, що і заводська, а діоди розташовані там же, де і нитка розжарювання - це виключає необхідність заміни скла фари. Великі алюмінієві радіатори запобігають перегріву світлодіодів і сприяють їхньому дуже тривалому терміну служби. Також, корпус має захист від попадання вологи та пилу, за рахунок чого лампа продовжує працювати навіть у разі розгерметизації фари. Заявлений виробником термін експлуатації світлодіодних ламп становить понад 30000 годин, що робить їхнє придбання дуже вигідним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Напруга живлення | 24 В |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H7 |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | PX26d |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Світлодіодні |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові опції | Без додаткових опцій |
| Категорія | Світлодіодні лампи (LED) |
| Підбір по потужності | 60W |
| Світловий потік, lm | 8000 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561,70 ₴




