
Тент автомобільний "XL" Milex Polister (дзеркало замок сумка) сірий 102026
1 120,80 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 102026MILEX/ PZP30023
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тенти автомобільні Milex виготовляються з водостійкого матеріалу. Насамперед він служить захистом для вашої машини в різні періоди року і в будь-яку нельотну погоду, тобто коли йде дощ або сніг, коли дме сильний вітер і вашу машину можуть зашкодити відламані гілки дерев. А також враховуючи те, що тент виготовлений зі світловідбиваючої тканини, він запобігає перегріву повітря всередині машини жарким літом, і в свою чергу не дає зіпсувати лакофарбову поверхню автомобіля.
Цей тент Milex настільки зручний, що ви можете відкрити при необхідності за допомогою замка, і не треба знімати тент. До того ж його зручно зберігати в компактній сумці, яка не займе багато місця в багажнику.
Купуйте автомобільні тенти Milex Polister (дзеркало замок сумка) на pokrovavto.com.ua !
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Висота | 1.2 мм |
| Довжина | 1.78 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1.78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1200 |
| Довжина, мм | 5340 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | Блискавка доступу в салон |
| Підкладка | Тент без підкладки |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120,80 ₴



