
Тент автомобільний "XL" Polyester Elegant (535*178*120) EL 100 278
1 372,10 ₴
- В наявності
- Код: EL100278
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Elegant
Розмір XL
Ширина 178 см
Довжина 535 см
Висота 120 см
Тип кузова седан
Матеріал поліестер
Колір сірий
Особливість
водоніпроникність, на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота | 1.2 мм |
| Довжина | 5.35 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1200 |
| Довжина, мм | 5350 |
| Кишені зовнішніх дзеркал | Кишені зовнішніх дзеркал |
| Категорія | Авто Тенти |
| Блискавка доступу в салон | <> |
| Підкладка | Тент без підкладки |
| Розмір | XL |
| Ширина, мм | 1780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372,10 ₴




