
Домкрат автомобільний ромбовидний 2т з ручкою посилений підйом 120-413 мм Elegant 100 835
931,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100835
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажопідйомність, т 2 Мінімальна висота, мм 120 Максимальна висота, мм 413 Вага брутто, кг 3.2 Габарити і тип упаковки 450x120x115 мм, картон Механічний домкрат являє собою пристрій з ручним приводом, призначений для підняття легкових автомобілів. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Висота підйому | 413 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3.4 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 120 |
| Висота підіймання (мм) | 413 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 3,4 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931,50 ₴




