
Домкрат автомобільний ромбовидний 2т з ручкою 3,2 кг підйом 98-442 мм Elegan 100 830
790,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності 4 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 100830
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний домкрат є пристроєм з ручним приводом, призначене для підняття легкових автомобілів. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Майданчик для упору в автомобіль має гумову накладку
Майданчик для упору в автомобіль має гумову накладку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 98 мм |
| Висота підйому | 442 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 98 |
| Висота підіймання (мм) | 442 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 3.2 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790,80 ₴







