
Домкрат автомобільний ромбоподібний 1т з ручкою 2 кг підйом 100-350 мм Elegant 100 820
493,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100820
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат ромб 1т Elegant з ручкою 2 кг (Вис.100-350 мм.) 100 820 Механічний домкрат являє собою пристрій з ручним приводом, призначений для підняття легкових автомобілів. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування і надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавний підйом автомобіля і його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Вантажопідйомність, т 1
Мінімальна висота, мм 100
Максимальна висота, мм 350
Вага брутто, кг 2,11
Габарити та тип упаковки 85/395/105 мм, картон
Вантажопідйомність, т 1
Мінімальна висота, мм 100
Максимальна висота, мм 350
Вага брутто, кг 2,11
Габарити та тип упаковки 85/395/105 мм, картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Висота підйому | 350 мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 100 |
| Висота підіймання (мм) | 350 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 1 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 2,1 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,90 ₴




