
Домкрат автомобільний ромбовидний 1.5т з тріскачкою 2.5 підйом 104-385 мм Elegant 100 815
696,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100815
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат ромб 1.5т Elegant з тріскачкою 2,5 кг (Вис.104-385 мм.) 100 815 Механічний домкрат являє собою пристрій з ручним приводом, призначений для підняття легкових автомобілів. Відрізняється компактністю конструкції, простотою в обслуговування та надійністю в експлуатації, дозволяючи здійснювати плавне піднесення автомобіля та його точну зупинку на заданій висоті при невеликому робочому зусиллі.
Вантажопідйомність, т 1,5
Мінімальна висота, мм 104
Максимальна висота, мм 385
Вага брутто, кг 2,55
Габарити та тип упаковки 95/430/110 мм, картон
Вантажопідйомність, т 1,5
Мінімальна висота, мм 104
Максимальна висота, мм 385
Вага брутто, кг 2,55
Габарити та тип упаковки 95/430/110 мм, картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Висота підхоплення | 104 мм |
| Висота підйому | 385 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 104 |
| Висота підіймання (мм) | 385 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність, т | 1,5 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 2,5 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696,80 ₴

