
Домкрат автомобільний ромбовидний 1.5т з тріскачкою підйом 104-385 мм Winso 121520
717,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 121520
+380 (95) 217-93-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі ми так чи інакше стикалися з пробиттям колеса, якимось незначним дрібним ремонтом, який так чи інакше може завдати чималих клопотів.
У такій ситуації актуальним помічником буде ромбоподібний механічний домкрат Winso, який у такій дорожній ситуації буде незамінним бортовим інструментом. З його допомогою ви легко зможете поміняти пробите колесо, виконати дрібний ремонт або технічне обслуговування.
Перевагою даного домкрата є корпус, який виконаний повністю із міцного металу, що гарантує якісну та безперебійну роботу.
Порошкове фарбування домкрата виконано в 2 шари, отже, домкрат не схильний до корозії і ефективно функціонуватиме за будь-яких умов.
Основні переваги:
Значний робочий хід та висота підйому
Висока надійність та стійкість роботи
Можливість працювати з автомобілями низького кліренсу
Відповідність ціна якість.
У такій ситуації актуальним помічником буде ромбоподібний механічний домкрат Winso, який у такій дорожній ситуації буде незамінним бортовим інструментом. З його допомогою ви легко зможете поміняти пробите колесо, виконати дрібний ремонт або технічне обслуговування.
Перевагою даного домкрата є корпус, який виконаний повністю із міцного металу, що гарантує якісну та безперебійну роботу.
Порошкове фарбування домкрата виконано в 2 шари, отже, домкрат не схильний до корозії і ефективно функціонуватиме за будь-яких умов.
Основні переваги:
Значний робочий хід та висота підйому
Висока надійність та стійкість роботи
Можливість працювати з автомобілями низького кліренсу
Відповідність ціна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Висота підхоплення | 104 мм |
| Висота підйому | 385 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ромбовидні |
| Висота підхоплення (мм) | 104 |
| Висота підіймання (мм) | 385 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 місяць |
| Гарантійний термін (місяць) | 0,5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Вантажопідйомність, т | 1,5 |
| Категорія | Домкрати, Стійки, Опори |
| Власна вага, кг | 2,6 |
| Тип (Рожечка) | Механічні |
| Тип домкрата | Гвинтовий ромбоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717,80 ₴

